EXPLACE

כתבו עלינו

דה מרקר

הכירו את הבכיר הסיני שמעז למתוח ביקורת על סין פרופ' צ'יאן צ'אי, מייסד אקדמיית החדשנות של סין, מותח ביקורת נוקבת על מודל החינוך הסיני שהצמיח מאות מיליוני עובדי ייצור, ושואף לחולל מהפכה בתחום; "חדשנות היא הדרך היחידה שבה סין יכולה לשרוד בעידן המודרני"

הידען

"האינטרנט של הדברים היום – כמו האינטרנט ב-1995 כשלא יכולנו לחזות חברות כמו גוגל ופייסבוק" כך אומר קרי הולי, מומחה במיחשוב קוגניטיבי ובעבר CTO של יבמ וסיסקו במליאת כנס iNNOVEX2017 שהתקיים אתמול במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה

הידען

100 חברות סטרטאפ יפגשו עם חברות רב לאומיות מובילות במסגרת מפגשי ה- Meetup של כנס iNNOVEX2017. בין החברות הרב לאומיות מיקרוסופט, סימנס, NEC, אינוגי, יונדאי, אמדוקס ועוד.

Telecom News

למה מנהלים ועובדים מפחדים מהמעבר לדיגיטלי ומאבדן מקומות העבודה שלהם? האם ניתן להתמודד עם הפחדים ולהיות יצירתיים, חדשניים ומצליחים? התשובה הברורה: כן. "מבחינתי, טרנספורמציה דיגיטלית היא העבר", מתארת אנמי רס (Annemie Ress), מייסדת ומנכ"ל PurpleBeach. ראיון בלעדי עם אנמי רס, מנהלת החדשנות לשעבר של eBay, פייפאל וסקייפ, אחת מ"מרצי המפתח" בכנס המרכזי לחדשנות טכנולוגית בישראל – iNNOVEX2017.

צבע הכסף- רשת ב' דקה: 47:50

צבע הכסף- רשת ב' דקה: 47:50

Chiportal

חמי פרס ב-iNNOVEX2017: "הדבר היחיד שאבי התחרט עליו - שלא חלם חלומות גדולים יותר" לשמעון פרס ז"ל, נשיא המדינה וראש ממשלה, היה חזון - להפוך את ישראל למרכז חדשנות עולמי. לפיכך כאשר פנו אליו מארגני כנס iNNOVEX לפני חמש שנים, הוא התגייס לעזרה. "הנשיא פרס שלח מכתב, ובו הסבר שעזר לנו לשכנע אנשים בחשיבותה של החדשנות." אמר שלמה גרדמן, מנכ"ל ASG ויו"ר משותף של כנס iNNOVEX2017. הכנס הוקדש השנה לזכרו של שמעון פרס, ובנו חמי פרס, המשמש כיום כיו"ר מרכז פרס לשלום ולחדשנות היה ראשון המברכים בכנס שהתקיים בשבוע שעבר במרכז הכנסים אווניו.

ישראל קלאודס

חברת אינוביז (Innoviz), אשר פיתחה חיישני חישה ומערכות עיבוד תמונה המאפשרים נהיגה אוטונומית של רכבים בתנאים קשים, היא הזוכה ב-2017 iNNOVEX Disrupt – התחרות היוקרתית לבחירת חברת הסטארט אפ החדשנית של ישראל, אשר נערכה בשיתוף חברת גוגל. מתוך 100 חברות שהגישו מועמדות נבחרו 8 חברות שעלו לגמר והציגו את הטכנולוגיה שלהם בכנס iNNOVEX2017.

Telecom News

הסטארטאפ אינוביז Innoviz מכפר סבא, שפיתח חיישני חישה ומערכות עיבוד תמונה המאפשרים נהיגה אוטונומית של רכבים בתנאים קשים, הוא הזוכה ב-2017 iNNOVEX Disrupt – התחרות לבחירת הסטארטאפ החדשני של ישראל, שנערכה בשיתוף חברת גוגל.

ITPortal

יצרנית מערכת ההגנה לרכב Innoviz היא הזוכה בתואר חברת הסטארט אפ החדשנית של ישראל בתחרות iNNOVEX Disrupt 2017. חברת אינוביז (Innoviz), אשר פיתחה חיישני חישה ומערכות עיבוד תמונה המאפשרים נהיגה אוטונומית של רכבים בתנאים קשים, היא הזוכה ב-2017 iNNOVEX Disrupt – התחרות היוקרתית לבחירת חברת הסטארט אפ החדשנית של ישראל, אשר נערכה בשיתוף חברת גוגל.

כלכליסט

קרי הולי, מומחה המחשוב הקוגניטיבי משוכנע שהעולם צועד לכיוון חיבור בין האדם למכונה, אך טוען שבניגיד להבטחות, הדרך לשם עדיין ארוכה:"אין לנו עדיין דוגמא אמיתית לבינה מלאכותית חזקה".
כלכליסט

וואלה

חברת Innoviz מפתחת חיישני ומערכות עיבוד תמונה המאפשרים נהיגה אוטונומית של רכבים בתנאים קשים, זכתה בכנס iNNOVEX2017 ב-2017 iNNOVEX Disrupt–התחרות היוקרתית לבחירת חברת הסטארט-אפ החדשנית של ישראל שנערכה בשיתוף גוגל. מתוך 100 חברות שהגישו מועמדות נבחרו 8 חברות שעלו לגמר והציגו את הטכנולוגיה שלהם.

Ynet

בכנס iNNOVEX2017 שהתקיים באווניו חולקו אותות למובילי החדשנות הגלובלית למוריס קאהן, מייסד דפי זהב ואמדוקס, דב מורן, ממציא הדיסק און קי, אהוד שבתאי, אמיר שנער ואורי לוין, מייסדי WAZE, דיטה ויהודה ברוניצקי, מייסדי אורמת, ופרופ' חיים דותן, מתכנן גשר הזכוכית הארוך בעולם. אבי חסון, לשעבר המדען הראשי, זכה באות הוקרה מיוחד על פעילותו להקמת הרשות לחדשנות.

Chiportal

ספיד דייטינג ב-iNNOVEX2017: מאה חברות סטאטראפ יוכלו להציג עצמן בפני משקיעים

Chiportal

קרי הולי הוא מומחה במיחשוב קוגניטיבי. בכיר בחברת אופטקום העוסקת במיכשור רפואי הוא היה בתפקיד בכיר ביבמ – עמית יבמ, והיה CTO ביבמ וסיסקו. בכנס iNNOVEX2017 שהתקיים אתמול במרכז הכנסים אווניו בראשותם של שלמה גרדמן מנכ"ל ASG וד"ר יוסי ורדי הוא התייחס להשלכות של התפתחות התבונה המלאכותית והמיחשוב הקוגניטיבי.

Status

100 חברות סטארט-אפ ישראליות תיפגשנה עם חברות רב לאומיות בזירת מפגשי היכרוות קצרים בכנס INNOVEX2017. בין החברות הרב לאומיות שתיפגשנה עם סטארט אפים: מיקרוסופט, סימנס, NEC, אינוגי, יונדאי, אמדוקס ועוד. כל פגישה תארך 7 דקות בדיוק ולאחריה יוכלו שני הצדדים להחליט האם ברצונם להמשיך את דיוניהם. 100 חברות הגישו מועמדות לתחרות הסטארט אפ החדשני מתוכן תיבחר "חברת הסטארט אפ החדשנית של ישראל"

ITPortal

ספיד דייטינג: 100 חברות סטארט אפ ישראליות יצטרכו תוך 7 דק' להרשים חברות רב לאומיות בדרך להפוך לחברת הסטארט אפ החדשנית של ישראל

ישראל קלאודס

כנסiNNOVEX , אירוע החדשנות הטכנולוגית המרכזי בישראל, יתקיים השנה זו הפעם החמישית ב- 8 בפברואר 2017 במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה. במסגרת הכנס יפגשו כ-100 חברות סטארט-אפ חדשניות עם שורה של חברות טכנולוגיה רב לאומיות בזירת מפגש ייחודית.

Telecom News

100 סטארטאפים יפגשו עם חברות רב לאומיות במפגשי Meetup בכנס iNNOVEX2017. המפגשים יכללו 8 תחומים: תקשורת ו-IoT, סייבר, בריאות דיגיטלית, אפליקציות תחבורה, אפליקציות של מדיה חברתית, ביג-דאטה ומחשוב ענן, טכנולוגיות ירוקות וייצור (כולל הדפסת 3D).

TechTime

זוכי אות החדשנות של iNNOVEX: מוריס קאהן, דב מורן, חיים דותן, מייסדי Waze ודיטה ויהודה ברוניצקי.במושב הנעילה החגיגי של הכנס iNNOVEX2017 יוענק "אות מוביל החדשנות הגלובלית" לאישים אשר השפיעו בצורה מהותית על החדשנות הטכנולוגית ברמה המקומית והגלובלית.

אייטי פורטל

ועדת הבחירה של כנס iNNOVEX הכריזה על זוכי אות מוביל החדשנות הגלובלית לשנת 2017. בין הזוכים: מוריס קאהן -מייסד אמדוקס, דב מורן – ממציא הדיסק און קי, מייסדי WAZE, דיטה ויהודה ברוניצקי – מייסדי אורמת ועוד. הפרס יוענק במושב הנעילה של כנס iNNOVEX2017

ישראל קלאודס

כנס iNNOVEX , אירוע החדשנות הטכנולוגית המרכזי בישראל, יתקיים השנה זו הפעם החמישית ב- 8 בפברואר 2017 במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה. במסגרת מושב הנעילה החגיגי של הכנס יוענק "אות מוביל החדשנות הגלובלית" לאישים אשר השפיעו בצורה מהותית על החדשנות הטכנולוגית ברמה המקומית והגלובלית. ברשימת מקבלי האות נכללים: מוריס קאהן – מייסד חברת דפי זהב ואמדוקס, דב מורן - מייסד M systems וממציא הדיסק און קי, אהוד שבתאי אמיר שנער ואורי לוין – מייסדי חברת WAZE, דיטה ויהודה ברוניצקי– מייסדי חב' אורמת, ופרופ' חיים דותן- מתכנן גשר הזכוכית הגבוה והארוך בעולם.

pcgalaxy

זוכי אות החדשנות של 2017 הוכרזו בכנס iNNOVEX 2017

טלקום ניוז

הוכרזו זוכי אות מוביל החדשנות הגלובלית ל-2017 ע"י ועדת בחירה של כנס iNNOVEX2017. הפרס לאישים, שהשפיעו בצורה מהותית על החדשנות הטכנולוגית ברמה המקומית והגלובלית, יוענק במושב הנעילה של כנס iNNOVEX2017.

הידען

ועדת הבחירה של כנס iNNOVEX הכריזה על זוכי אות מוביל החדשנות הגלובלית לשנת 2017. בין הזוכים: מוריס קאהן -מייסד אמדוקס, דב מורן – ממציא הדיסק און קי, מייסדי WAZE, דיטה ויהודה ברוניצקי – מייסדי אורמת ועוד * הפרס יוענק במושב הנעילה של כנס iNNOVEX2017.

פרסום בבועות

פרסום בבועות

אייטיפורטל

כנסiNNOVEX הוא האירוע המרכזי לחדשנות טכנולוגית בישראל והוא יתקיים השנה בפעם החמישית. הכנס יתמקד בעידוד הקשרים ושיתופי הפעולה בין חברות בוגרות ורב לאומיות לבין חברות סטארט-אפ צעירות וחדשניות. הוא צפוי למשוך כ- 1,500 מהנדסים, חוקרים, מדענים, מנהלים בחברות היי טק וסטארט אפים ומשקיעי הון סיכון.

ישראל קלאודס

בין המשתתפים בכנס מר קרי הולי - מומחה עולמי למחשוב קוגניטיבי ובעבר CTO של חברות סיסקו ויבמ, פרופ' ג'יאן קאי - מייסד האקדמיה לחדשנות באוניברסיטת פקינג , סין, מר רוס דקין, יועץ בכיר לחדשנות טכנולוגית ועירונית, חב' מיקרוסופט, חמי פרס, שותף מנהל קרן פיטנגו, דב מורן,מייסד חב' M Systems, וכיום מנהל שותף בקרן Grove Ventures' , פרופ' יוסי מטיאס, סגן נשיא להנדסה ומנכ"ל מו"פ ישראל, חב' גוגל, אייל ולדמן, מנכ"ל ומייסד חברת מלאנוקס, ד"ר יוסי ורדי - יזם ומשקיע, ועוד.

הידען

iNNOVEX2017 – האירוע המרכזי לחדשנות טכנולוגית בישראל, ייערך השנה ב- 8 בפברואר 2017 במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה. עשרות מרצים מכל העולם יגיעו לישראל כדי ליטול חלק בכנס העוסק בחדשנות טכנולוגית – המשאב העיקרי שבזכותו התפתחה התעשייה עתירת הידע בישראל.

טלנירי

iNNOVEX 2017 - האירוע המרכזי לחדשנות טכנולוגית בישראל, ייערך השנה ב- 8 בפברואר 2017 ויוקדש לזכרו של נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס ז"ל.

טלקום ניוז

הפעילויות לקידום סטארטאפים ב-8 תחומים תכלולנה השתתפות בתחרות לפיתוח מוצרים עם פרס של עד 1 מיליון דולרים השקעה, השתתפות במפגשי Meetup והצגת מוצרים. הכנס הוא מקום מפגש בין מיזמים למשקיעים.

סופטניוז

7, האירוע לחדשנות טכנולוגית בישראל, יוקדש השנה לזכרו של שמעון פרס ז"ל, אשר תרם רבות לעידוד החדשנות הטכנולוגית של מדינת ישראל. iNNOVEX2017, שייערך ב- 8 בפברואר 2017 במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה, יתקיים בשיתוף מרכז פרס לשלום וחדשנות, וחמי פרס, יו"ר הועד המנהל של מרכז פרס לשלום וחדשנות ושותף מנהל בקרן פיטנגו, יפתח את הכנס . פאנל מיוחד יתמקד בנושא אותו פעל פרס לקדם: שילוב המגזרים השונים כולל מוסלמים נוצרים, דרוזים וחרדים בענף החדשנות והטכנולוגיה בישראל.

Techtime

זו תהיה הפעם החמישית שבה מתקיים בארץ כנס iNNOVEX. הכנס יתמקד בעידוד הקשרים ושיתופי הפעולה בין חברות בוגרות וחברות רב-לאומיות, לבין חברות הזנק צעירות וחדשניות. כנס iNNOVEX2017 מתקיים בשיתוף משרדי הממשלה הרלוונטיים, הרשות הלאומית לחדשנות, המוסדות האקדמיים המרכזים בישראל והאיגודים המקצועיים הרלוונטים.

pcgalaxy

iNNOVEX2017 חוזר אלינו בשנה חדשה עם תוכן חדש והפעם? לזכרו של נשיא המדינה האהוב על כולנו, שמעון פרס

סטטוס

iNNOVEX 2017, האירוע המרכזי לחדשנות טכנולוגית בישראל, יוקדש השנה לזכרו של מר שמעון פרס ז"ל, אשר תרם רבות לעידוד החדשנות הטכנולוגית של מדינת ישראל. iNNOVEX2017, שייערך ב- 8 בפברואר 2017 במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה, יתקיים בשיתוף מרכז פרס לשלום וחדשנות, ומר חמי פרס, יו"ר הועד המנהל של מרכז פרס לשלום וחדשנות ושותף מנהל בקרן פיטנגו, יפתח את הכנס . פאנל מיוחד יתמקד בנושא אותו פעל פרס לקדם: שילוב המגזרים השונים כולל מוסלמים נוצרים, דרוזים וחרדים בענף החדשנות והטכנולוגיה בישראל.

ראיון עם שלמה בגלצ- דקה 13:25

ראיון עם שלמה בגלצ- דקה 13:25

סקר לקראת כנס החדשנות iNNOVEX 2017: רוב הישראלים אינם חוששים שהטכנולוגיות החדשניות יפגעו בפרנסתם

סקר חדש שנערך לקראת כנס החדשנות iNNOVEX 2017 על ידי חברת מדגם ייעוץ ומחקר, מצביע על כך כי רוב מכריע בציבור הישראלי אינו חושש מפגיעה בפרנסתם או בפרנסת קרוביהם בעשור הקרוב, בעקבות שילובם של רובוטים ומערכות בינה מלאכותיות בחיינו.

ההיי טק קורא לדרוזים (אייטם רביעי)

מרכז האירועים טרה בקיסריה אירח את האירוע לכבוד 70 שנה לברית החיים והנאמנות בין העדה הדרוזית למדינת ישראל, בהשתתפות נציגי הקהילה העסקית בישראל, חברי כנסת ומכובדי העדה הדרוזית.

אנשים ומחשבים: היי-טק עם הפנים לעדה הדרוזית

ביום ה' האחרון נערך במשכן האירועים טרה בקיסריה אירוע רב משתתפים לציון 70 שנים לברית שבין העדה הדרוזית למדינת ישראל ולתנועה הציונית, בהשתתפות נציגים מהקהילה העסקית, ח"כים וראשי העדה. אחד האתגרים המרכזים שנדונו באירוע היה שילובם של צעירי העדה הדרוזית בענף ההיי-טק בישראל.

סקר חדש קובע: כ-75% מהישראלים אינם חוששים שהטכנולוגיות החדשניות יפגעו בפרנסתם

חוששים שרובוטים יחליפו אתכם? סקר שהוכן לקראת כנס iNNOVEX2017 מראה שהישראלים אופטימיים, ובטחונם בעתידם התעסוקתי עולה ככל שהשכלתם גבוהה יותר

5 מגמות מרכזיות לחדשנות שנראה ב-2017

יש למה לצפות: 5 מגמות מרכזיות לחדשנות שנראה ב-2017. שנת 2017 אך החלה ואנשי ההייטק השבים בימים אלה מחופשות סוף השנה מתכננים את צעדיהם לשנה החדשה. רבים מכם סקרנים כמוני לדעת לאן פניו של העולם הטכנולוגי ולכן בדקנו ואיתרנו את התחומים הטכנולוגים החמים והחמים פחות.

השמועות על ההיטק הישראלי מוגזמות מאוד

באחרונה נפגשתי עם ידיד ותיק באירוע חברתי. "אתה עוד בהייטק?" הוא שאל. "כן, ודאי. מדוע אתה שואל?", אמרתי. "כי שמעתי שההיטק בנפילה", ענה. "ובכן", עניתי לו, "ההייטק לא בנפילה ולא בצניחה". יש בעיות ואתגרים בשוק הטכנולוגיה הישראלי, אך לצד אלה יש גם הרבה הצלחות - ובינתיים הצלחות אלה רבות מהבעיות.

חדשנות היא הסקס החדש

הצד הדומה בין חדשנות לסקס הוא, שגם פה וגם פה מדברים יותר מאשר עושים. כולם אוהבים להגיד שהם מחדשים ומעודדים מקוריות, אבל לא תמיד קל לעשות זאת. בעיקר בארגונים גדולים. החדשות הטובות הן שבישראל יש חדשנות, והרבה, בעיקר בהשוואה למתרחש בעולם
חדשנות היא הסקס החדש

Start-up’s sealant for collapsed lungs nabs prize at Innovex

Vigor Medical named top start-up by Israel’s science minister for its treatment for common battleground injury
Start-up’s sealant for collapsed lungs nabs prize at Innovex

מיליון דולר יוענקו לסטראט-אפ המנצח בכנס החדשנות

מיליון דולר יוענקו לסטראט-אפ המנצח בכנס החדשנות

כנס החדשנות iNNOVEX2016 יוצא לדרך

כנס החדשנות iNNOVEX2016 יוצא לדרך

להרוג את המחלה שלא מזכירים בשמה

כנס החדשנות שננעל אמש, INNOVEX, הוקדש מושב לחדשנות בחקר הסרטן. כל החוקרים שהציגו את מחקריהם וממצאיהם הם כחול לבן, משלנו. כולם מחפשים מוצא במשהו אחר. מחפשים דרכים לתקוף ישירות, בצורה ספציפית ומוכוונת ללב המטרה, התאים הסרטניים, במקום הכימותרפיה הנושנה שתוקפת את הגוף כולו ולעתים עושה נזק לא פחות מהסרטן עצמו.
להרוג את המחלה שלא מזכירים בשמה

"טוב שאין לנו נוקיה ישראלית"

"טוב שאין לנו נוקיה ישראלית"

Vigor זכתה בפרס החדשנות של iNNOVEX2016

ויגור פיתחה מוצר מציל חיים המאפשר טיפול מהיר ויעיל בנפגעי חזה. כ-150 חברות סטארט-אפ ישראליות ניגשו לתחרות החדשנות של כנס iNNOVEX2016 שנערך בשבוע שעבר באולם אבניו בקרית שדה התעופה
Vigor זכתה בפרס החדשנות של iNNOVEX2016

החדשנות הישראלית היא ההסברה הטובה ביותר

2014 היא שנה יוצאת דופן מבחינת היקף ההנפקות שמקורן בישראל: יותר מ-20 חברות ישראליות הפכו לחברות ציבוריות שנסחרות בשווקים הבינלאומיים, תוך שהן מגייסות יותר מ-2.8 מיליארד דולר. כל זאת כשברקע ישראל התמודדה עם ירי טילים וספגה כיסוי תקשורתי שלילי בעקבות מבצע "צוק איתן".

רק המחדש מנצח

מעמדנו בחזית התעשייה עתירת-הידע
רק המחדש מנצח

iNNOVEX2014 @ ממון

iNNOVEX2014 @ ממון

מעמדנו בחזית התעשייה עתירת הידע iNNOVEX2016

מעמדנו בחזית התעשייה עתירת הידע iNNOVEX2016

בעוד עשרים שנה נשתיל חלקי מחשב בגופנו

על פי סקר שנערך לכבוד כנס גדול בתחום החדשנות בארץ, כמעט שליש מהישראלים נפתחו לאפשרות להתקין שבב טכנולוגי שיאפשר להם לאכסן תמונות וסרטים בגופם.
בעוד עשרים שנה נשתיל חלקי מחשב בגופנו

iNNOVEX2013

iNNOVEX2016 - אליעזר שקדי

iNNOVEX2016 - אליעזר שקדי

הצעה למקצוע חדש בתיכון – חדשנות

האם מקצוע 'החדשנות' ייכנס לתכנית הלימודים בתיכון ? * שלמה גרדמן, מנכ"ל חברת איי אס ג'י, יזם ויו"ר משותף של כנסINNOVEX2016כנס החדשנות של ישראל פנה לשר החינוך, ח"כ נפתלי בנט ולשר המדע והטכנולוגיה, ח"כ אופיר אקוניס בהצעה להוספת הוראת "חדשנות ויצירתיות" כמקצוע במערכת החינוך * גרדמן: "מדינת ישראל הינה מדינת סטארט אפ ועלינו לשמור על תואר זה דרך החינוך"
הצעה למקצוע חדש בתיכון – חדשנות

אותות מובילית החדשנות הוענקו ב iNNOVEX2016

בכנס הוענקו ""אות מוביל החדשנות הגלובלית" לסטף ורטהיימר, מייסד חברת ישקר שיזם הקמת 7 פארקים תעשייתים ועוסק בטיפוח התעשיה והתעסוקה באיזורי הפריפריה של ישראל , לאמנון שעשוע וזיו אבירם, מייסדי חברת מובילאיי ומפתחי המכונית האוטונומית, וכן למפתחי "כיפת ברזל" נציגי מפא"ת, רפא"ל, אלתא ואמפרסט, כמו–כן הוענק אות החברה המובילה בחדשנות גלובלית לחברת IBM , על היותה החברה החדשנית בעולם היותה החברה החדשנית בעולם כבר למעלה משני עשורים, בהן הצטיינה שנה אחר שנה ברישום מספר הפטנטים הגבוה בעולם.
אותות מובילית החדשנות הוענקו ב iNNOVEX2016

דרום קוריאה השקיעה מיליארד וחצי דולר ברשת דור 5

יאיר מור, באתר Nexter.
דרום קוריאה השקיעה מיליארד וחצי דולר ברשת דור 5

כיצד תהפוך הבורסה לאטרקטיבית יותר עבור גיוסי הון בהייטק ?

שולחן עגול בנושא גיוסי הון בהייטק, בנחיית שלמה גרדמן , מנכ"ל ASG ויו"ר משותף iNNOVEX2015
כיצד תהפוך הבורסה לאטרקטיבית יותר עבור גיוסי הון בהייטק ?

דור חדש של מורים לפיזיקה? זו בעיה אסטרטגית

שמוליק שלח, גלובס.
דור חדש של מורים לפיזיקה? זו בעיה אסטרטגית

iNNOVEX2014 at THE JERUSALEM REPORT

iNNOVEX2014 at THE JERUSALEM REPORT

IQ גבוה כלכלה בינונית

Prof. Shlomo Maital
IQ גבוה כלכלה בינונית

כתבה באתר Chiportal

כתבה באתר Chiportal

Steve Crocker's article at Calcalist

Steve Crocker's article at Calcalist

היי-טק: חשוב יותר לדעת לשאול את השאלות הנכונות

פרופ' שלמה מיטל
היי-טק: חשוב יותר לדעת לשאול את השאלות הנכונות

iNNOVEX2014 @ GSM

iNNOVEX2014 @ GSM

חשיפתו של דר' יורם חדד ב The Marker

מאת: יאיר מור, 27.01.2014
חשיפתו של דר' יורם חדד ב The Marker

ראיון עם פרופ' דן שכטמן מכנס iNNOVEX2014

ראיון שנערך עם פרופ' דן שכטמן, לאחר הרצאתו בכנס iNNOVEX2014.
ראיון עם פרופ' דן שכטמן מכנס iNNOVEX2014

Times of Israel

David Shamah, The Times Of Israel
Times of Israel

"הצלחה בקנה מידה בינלאומי"

דרור האס, GSM ישראל
"הצלחה בקנה מידה בינלאומי"

דב מורן: "צר לי על נוחי דנקנר - מקווה שימצא את דרכו"

דב מורן: "צר לי על נוחי דנקנר - מקווה שימצא את דרכו"
עבור לתוכן העמוד